wtorek, 14 stycznia 2014

Nadia - dziewczynka, która marzyła o prawdziwych nartach.

 
        Beniowa – niewielka wieś znajdująca się częściowo na terenie Polski, niezamieszkała i mająca w chwili obecnej kilka zabudowań, zamieszkała część Ukraińska.
        Rok temu, przez wieś na ukraińskiej części przechodzili na nartach biegowych uczestnicy II Rajdu Narciarskiego „Eko-Karpaty” - SIAŃSKA NARTA. Przechodząc koło jednego z zabudowań z domu wybiegła mała dziewczynka o imieniu Nadia, na czymś przypiętym do nóżek przypominającym narty. Chcąc dołączyć do uczestników rajdu.
Widok ten zauroczył wszystkich tam obecnych, że obiecali przywieźć dziewczynce prawdziwe narty.
        Dzięki Osobom o Wielkim Sercu nie tylko zawieźliśmy narty, ale wiele przydatnych i potrzebnych rzeczy. (prośba:https://www.facebook.com/media/set/?set=a.628797417168206.1073741866.171887629525856&type=1)
         14 stycznia br. delegacja Biura Podróży Grupa „Eko-Karpaty” na Nowy Rok 2014 w kalendarzu juliańskim, przybyła do chatki w Beniowej przywożąc podarunki.
Radość Nadii była bardzo wielka, nie do opisania. Były podskoki, piski, podziękowania itd..
Tej szczerej radości nie da się opisać i poniższe zdjęcia tylko częściowo odzwierciedlają szczęście tego dziecka. W rozmowie z rodzicami Państwem Łub, dowiedzieliśmy się, że ich córka pamiętała o obietnicy i przez rok kilka razy pytała „… kiedy przywiozą mi obiecane narty?”
         Nie zawiedliśmy dziecka. :)
 
4 komentarze:

 1. Łza się w oku kręci....a myślałem, że jestem twardziel.....
  Z.W.

  OdpowiedzUsuń
 2. zawsze cieszy mnie ze jest na tym świecie ktos ,kto potrafi dzielic sie z innymi tym co ma co moze zdobyc :)gdy to widze wraca mi wiara w człowieka .....Dzieki wielkie ze jestescie i potrafiliscie uszcześliwic to dziecko ,pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzech Mikołajów zdobywa serca wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 4. Brakuje w tym świecie takich ludzi jak Wy....

  OdpowiedzUsuń